АртБратислава культурна інституція

Громадська організація

Про Громадську організацію

ГО «АРТБратислава культурна інституція» з радістю підтримує різноманітні художньокультурні починання, запрошує волонтерів до співпраці та творче суспільство до колаборацій.

Власні проекти

Наповнюємо життя творчої лабораторії АРТБратислава потужним культурним змістом. Підтримуємо аматорські вистави, професіональні експозиції, благодійні кіно та театральні покази. Розвиваємо творчі студії.
втілення будьяких культурних проектів, творча працелюбна команда та креативний погляд на все. Ми готові співпрацювати та ділитися!

Спільні проекти

Запрошуємо до співпраці культурні інституції, громадські організації, митців в Україні та за кордоном. В нас є чудові простори для

Стати волонтером

Долучись до великого і прекрасного. Внеси красу та глибокий культурний сенс в життя Оболоні. Стань рушійною силоющо штовхає Україну на ведучі місця європейського культурного життя.
З нами ти отримаєш незабутній досвід, знаннятворчих цілеспрямованих друзів та рекомендації для подальшого розвитку.

Спільнокошт

Членство в Клубі Друзів АРТБратислави дає право на першочергові запрошення на заходи АРТБратислави, 5 безкоштовних квитків на будьякі три вистави (чи кінопокази) на місяць, 10 процентну знижку на тренінги та майстеркласи.
Дякуємо!

Клуб Друзів АРТБратислави радий бачити тебе у своїх лавах. Твоя пожертва стане цеглинкою с прекрасній будівлі культурного життя.

Контакты

  • 067 406 54 93