Відкриття виставки «Воїни минулого та сьогодення. Мужність України крізь часи»

До Дня Незалежності нашої Держави, 24го серпня, в Галерейному просторі розмістилася експозиція двох виставок — фотографії та художньої історичної реконструкції, що разом склали серію портретів «Воїни минулого та сьогодення. Мужність України крізь часи» яка присвячується справжнім героям цієї землі.
Виставку склали експозиція картин, виконаних в жанрі історичної реконструкції, художниці Наталії Павлусенко «Герої козацької України» та фотовиставка фотожурналістки Віки Ясинської «Портрет солдата».

24 серпня о 15.00 гості творчої лабораторії АртБратислава мали змогу побачити 12 видатних гетьманів та отаманів України разом із 40 героями останньої Війни.
Їх очі, обличчя, Дух Мужності доповнюють наше уявлення про історію України, про те що наша земля завжди народжувала справжніх Мужів, які відстоювали її Незалежність та віддавали за неї життя.
Образи гетьманів відтворені художницею Наталією Павлусенко за історичними даними, вони дивовижним образом співпали із найновішими дослідженнями вчених та криміналістів.
Фотографії воїнів зроблені журналісткою Вікторією Ясинською протягом трьох років. I це наша справжня історія.

About the Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *