Відкриття школи сучасного бального танцю «StarDance»

23го серпня в творчій лабораторії АртБратислава відбулося відкриття школи сучасного бального танцю «СтарДенс».

Люди в усьому світі люблять бальні танці та з задоволенням беруть участь в змаганнях з бальних танців. Відразу варто зазначити, що бальні танці завжди парні. Колись вони виконувалися на балах, а нині по суті є спортивними танцями, за якими проводяться змагання. Бальні танці популярні на танцювальних майданчиках, на сцені, у фільмах і на телебаченні. Ча-ча-ча, Фокстрот, Джайв, Лінді хоп, Мамбо, Пасодобль, Квікстеп, Румба, Самба, Танго, Віденський вальс, Вальс – вибір величезний. Єднає усі ці танці витонченість, надзвичайна увага до красоти рухів та костюмів, рафінована атмосфера вишуканого рауту.

Наші викладачі мають великий досвід занять з вихованцями будь якого віку та рівню складності. Регулярні перемоги в міжнародних турнірах з бальних танців є лакмусовим папірцем нашої фаховості.

Клуб бальних танців АртБратислави це місце де кожен вкладає свій час і енергію у власну досконалість.

На відкриття завітали діти з батьками, мешканці Оболоні і не тільки. Викладачі школи мають п’ятирічнтй досвід успішного викладання танцю, свідченням якого став часовий виступ вихованців школи Старденс минулих років, які є фіналістами та призерами багатьох міжнародних конкурсів і чемпіонатів зі спортивного бального танцю.
Атмосфера свята в АртБратиславі була очікувано творчою та вишуканою.

Вам также может понравиться

About the Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *