На сцені АртБратислави «Коли я знову стану маленьким»

Театр, звісно, починається з вішалки, але без сцени та акторів він не починається ніколи.

26го травня щойно збудовану театральну сцену творчої лабораторії АртБратислава відвідали такі ж талановиті як і милі актори театру-студії Саквояж.

Діти й дорослі мали нагоду побачити виставу «Коли я знову стану маленьким» за твором видатного педагога, літератора та гуманіста Януша Корчака. Того самого польського вчителя і лікаря, який заснував «Будинок сиріт» і загинув разом зі своїми учнями-вихованцями в фашистському концтаборі Треблінка.

Януш Корчак будував свою концепцію виховання на запереченні насильства — фізичного чи вербального; впевненості, що дитина є людиною, такою ж мірою, як і дорослий; індивідуальності кожної дитини; вірі, що дитина найкраще знає власні потреби, прагнення й емоції, отже, вона повинна мати право на те, щоб дорослі враховували її думку; визнанні за дитиною права на пошану, незнання й невдачі, особистий простір, власну думку й власність; переконаності у тому, що процес розвитку дитини — це тяжка праця.

Глядачі поринули в чудовий світ дитинства, сповнений наснаги чарівності та болю пізнання. На сцені диво перевтілення творили дванадцять юних акторів вихованців театру-студії «Саквояж» разом з керівниками Ігорем Колтовським та Наталею Танасієнко.

Вам также может понравиться

About the Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *