Інклюзивний інтерактивний перформанс «Спитай мене: хто я?» в АртБратиславі

Будь який театр має бути соціально-відповідальним тож і відкрита сцена творчої лабораторії АртБратислави не виняток.

25го червня ми надали площадку для втілення інклюзивного інтерактивного перформансу «Спитай мене: хто я?» реалізується ГО «АРТ-Плейбек» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження»

Перформанс складається з двох частин. В першій частині на сцені було розіграно постановку що базується на життєвих історіях з життя акторів, друга частина це театральна імпровізація яка закликає нас задуматися і можливо щось змінити у світі навколо себе.

Перформанс «Спитай Мене: – Хто Я?» – це крок до соціальної інклюзії у широкому розумінні, де ми готові побачити один одного, сприймаючи відмінності, як цінність, а не як перешкоди до взаємодії.

— Ми хочемо, щоб різні люди змогли розповісти свою «живу» історію і бути почутими. Ми хочемо навчити більше людей цінувати різноманітність, — розповідають організатори. — Запрошуємо всіх бажаючих на наші перформанси. Ми готові переглядати стереотипне сприйняття людей, процесів та знімати соціальні маски, ділитися з вами нашими напрацюваннями та почути історії з вашого життя.

Вам также может понравиться

About the Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *