На новій сцені відбулося дитяче свято «Діти твої, Оболонь!».

25го травня в кіно-театральному залі творчої лабораторії АртБратислава, на новій сцені, відбулося дитяче свято «Діти твої, Оболонь!».

До участі у святі долучилися більше 170ти дітей, вихованців творчих об’єднання Оболоні. Свої таланти та творчі досягнення глядачам демонстрували вихованці Центру творчості дітей та юнацтва Оболонського району та Дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського району. Гості побачили танці, співи, галерею дитячих малюнків обдарованих юних оболонців.

Унікальна сцену, що прийняла на себе тягар такої кількості танцюючих та співаючих юних талантів, спроектовано відомим фотохудожником, керівником творчої лабораторії АртБратислава Олександром Ктиторчуком. Олександр є інженером авіабудівельником за освітою, з величезним досвідом проектування конструкції різної складності, що вже декілька десятирічь дозволяє йому виступати в ролі архітектора та дизайнера. Сцена складається з окремих блоків з жорсткими кріпленнями, які можуть бути складені в концертну сцену глибиною 4 метри, театральну сцену 7 на 7 метрів та, навіть, можуть сформувати подіум що виходить в зал на 12 метрів.

Творчого настрою додали також різноманітні майстер-класами, запропоновані викладачами студій образотворчого мистецтва.

Захід був дуже тепло сприйнятий відвідувачами та учасниками, сподіваємося що дитяче свято «Діти твої, Оболонь!» стане доброю традицією творчої лабораторії АртБратислава

Вам также может понравиться

About the Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *