Сьогодні відбулося неформальне відкриття творчої лабораторії АртБратислава.

Новий культурний заклад створено за ініціативи комунального підприємства Київкінофільм та депутата Київської міської ради Костянтина Богатова на базі колишнього кінотеатру Братислава.
У 1976 році на Оболоні з’явився новий кінотеатр «Братислава». Назвали його на честь словацького міста побратима. «Братислава» має два зали: Великий — на 800 місць і, Малий — на 300 місць. Дитячий сеанс коштував десять копійок, а дорослий — сімдесят. Перед тим як пройти в кінозал дітвора обов’язково відвідувала ігрові автомати. Хтось намагався витягнути приз, інші грали в «Морський бій», ганяли на машинках або стріляли по світних червоним кружечками мішенях. Так як Оболонь в ті часи перебувала трохи на відшибі, то новий кінотеатр відразу ж став популярним культурним
центром Мінського району. Початок двотисячних виявився важким випробовуванням для закладу культури. Фінансова модель нового ринку кіно не сприймає «кінотеатрів з вулиці». Тому в 2017ому році було прийнято рішення про створення на базі старого кінотеатру мультифункціонального культурного центру.
Сьогодні творча лабораторія АртБратислава має стати плекальнею усіх видів мистецтв та надати вільний доступ для натхнення, творчого пізнання та висловлення громаді Оболоні, місцянам та усім небайдужим до культурного пошуку відвідувачам.
С вересня тут запрацюють: перше на Оболоні арткафе, затишна бібліотека, виставковий простір — галерея, танцювальні зали, студія звукозапису, курси танців, курси вокалу, фотошкола, портретна лавка, фотостудія, кіно, театр, школа кіномистецтва, курси театрального мистецтва, курси живопису, архітектурна школа.

Вам также может понравиться

About the Author: admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *