Фотографія. Початок.

4 вересня початок занять базового курсу фотографії фотошколи «АртБратислава» для початківців «Фотографія. Початок.» Наш базовий курс дозволить вам впевнено зайняти своє місце у світі фотомистецтва. Ми розберемося зі всіма основними поняттями та пропрактикуємо кожен кейс. Після закінчення курсу для випускників не буде теми в фотографії, розмову на яку вони не могли б підтримати з впевненістю фахівця.
Ми допоможемо вам розібратися з технікою, знайти своє місце в мистецтві або репортажі, ознайомимося з популярними додатками для обробки фото.
Буде багато смачних цікавинок та багато практики.
План такий:
1. Вступ до історії фотографії.
Камера. Об’єктив. Камера обскура. Амбротипія. Практика.
2. Експозиція.
Розкриваємо поняття. Світлочутливість матеріалу, витримка, діафрагма, експокорекція. Робота з трикутником експозиції. Динамічний діапазон. Режими роботи фотоапарата. Практика.
3. Композиція.
Кадрування, ракурс, компонування кадру. Підкреслення. Обрамлення. Ракурс. Лінії. Акценти. Плями. Контрасти. Ламаємо стереотипи. Жанри фотографії. Практика.
4. Світло і колір.
Види світла. Світлова температура, баланс білого. Особливості фільмування на природі та в студії. Монохром. Азимут. Практика.
5. Фотоприладдя, додаткове обладнання.
Штатив, бленда, світлофільтр. Освітлювальні прилади. Студійне обладнання. Практика.
6. Пленер.
7. Обробка.
Програми для обробки фото. Основи фотоулучшайзінга. Практика.
8. Підведення підсумків.
Розвиток і зростання, конкурс (обговорення) робіт, вручення дипломів, спільна фотосесія. Посмішки. Тортик.

Заняття відбуватимуться два рази на тиждень по середах з 18-30 до 20-30 та суботах з 13-00 до 15-00.

Вам также может понравиться

About the Author: admin

0 комментариев

  1. 7stuldiama-na:
    Ваш комментарий ожидает одобрения. Это его предварительный просмотр, комментарий станет видимым для всех после одобрения.

    Здесь нельзя познать горечь поражения даже при полной просадке депозита. Они предоставляются онлайн клубом на старте, после чего вы можете играть до победы. Риск-игры также никто не отменял, тем более даже в демо игре пользователи с помощью риск-уровней могут проверить свою интуицию, научиться доверять внутреннему чутью и приобретать новые навыки. Играйте бесплатно в Вулкан Удачи онлайн! Сказочные герои и карточные изображения находятся в таблице основных символов. Акции и бонусы в официальном онлайн клубе Вулкан Удачи. Вывод — демо игровые автоматы подойдут для всех типов игроков, поэтому не упускайте возможность опробовать игровые автоматы в режиме демо. К слову, фри-спины — это еще один бонус, который могут получить абсолютно все при удачном выпадении скаттеров на поле. А еще эта лесная красавица обеспечит джекпот в размере 9000 кредитов, если появится на призовой линии 5 раз. Что касается визуальных отличий подобных видеослотов от стандартных аппаратов, то их попросту нет.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *