Відкриття школи сучасного бального танцю «StarDance»

23го серпня в творчій лабораторії АртБратислава відбулося відкриття школи сучасного бального танцю «СтарДенс».

Люди в усьому світі люблять бальні танці та з задоволенням беруть участь в змаганнях з бальних танців. Відразу варто зазначити, що бальні танці завжди парні. Колись вони виконувалися на балах, а нині по суті є спортивними танцями, за якими проводяться змагання. Бальні танці популярні на танцювальних майданчиках, на сцені, у фільмах і на телебаченні. Ча-ча-ча, Фокстрот, Джайв, Лінді хоп, Мамбо, Пасодобль, Квікстеп, Румба, Самба, Танго, Віденський вальс, Вальс – вибір величезний. Єднає усі ці танці витонченість, надзвичайна увага до красоти рухів та костюмів, рафінована атмосфера вишуканого рауту.

Наші викладачі мають великий досвід занять з вихованцями будь якого віку та рівню складності. Регулярні перемоги в міжнародних турнірах з бальних танців є лакмусовим папірцем нашої фаховості.

Клуб бальних танців АртБратислави це місце де кожен вкладає свій час і енергію у власну досконалість.

На відкриття завітали діти з батьками, мешканці Оболоні і не тільки. Викладачі школи мають п’ятирічнтй досвід успішного викладання танцю, свідченням якого став часовий виступ вихованців школи Старденс минулих років, які є фіналістами та призерами багатьох міжнародних конкурсів і чемпіонатів зі спортивного бального танцю.
Атмосфера свята в АртБратиславі була очікувано творчою та вишуканою.

Вам также может понравиться

About the Author: admin

0 комментариев

  1. 00plicimeva:
    Ваш комментарий ожидает одобрения. Это его предварительный просмотр, комментарий станет видимым для всех после одобрения.

    В этом раунде можно удвоить полученные выигрыши, если повезет. Ни на одной из линий игрового слота не присутствуют выигрышные комбинации. Игровой автомат Just Jewels Deluxe в интернет казино Эльдорадо. Испытайте удачу в этой игре и будьте уверенны в своей победе. Простой, лаконичный, комфортный интерфейс игрового слота Just Jewels Deluxe — залог успешного игрового процесса, который особенно подойдет для начинающих азартных игроков. Здесь отсутствуют бонусные раунды, что с лихвой компенсирует регулярное получение выплат по последовательностям. Игровой слот Just Jewels Deluxe онлайн. К мел бет дополнительным возможностям модели следует отнести. Имея всего 10 линий и 5 катушек, вы будете поражены тем, насколько часто складываются выигрышные последовательности. Он приносит до 50 000 кредитов, если образует комбинацию из нескольких элементов на активной позиции!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *