Відкриття школи сучасного бального танцю «StarDance»

23го серпня в творчій лабораторії АртБратислава відбулося відкриття школи сучасного бального танцю «СтарДенс».

Люди в усьому світі люблять бальні танці та з задоволенням беруть участь в змаганнях з бальних танців. Відразу варто зазначити, що бальні танці завжди парні. Колись вони виконувалися на балах, а нині по суті є спортивними танцями, за якими проводяться змагання. Бальні танці популярні на танцювальних майданчиках, на сцені, у фільмах і на телебаченні. Ча-ча-ча, Фокстрот, Джайв, Лінді хоп, Мамбо, Пасодобль, Квікстеп, Румба, Самба, Танго, Віденський вальс, Вальс – вибір величезний. Єднає усі ці танці витонченість, надзвичайна увага до красоти рухів та костюмів, рафінована атмосфера вишуканого рауту.

Наші викладачі мають великий досвід занять з вихованцями будь якого віку та рівню складності. Регулярні перемоги в міжнародних турнірах з бальних танців є лакмусовим папірцем нашої фаховості.

Клуб бальних танців АртБратислави це місце де кожен вкладає свій час і енергію у власну досконалість.

На відкриття завітали діти з батьками, мешканці Оболоні і не тільки. Викладачі школи мають п’ятирічнтй досвід успішного викладання танцю, свідченням якого став часовий виступ вихованців школи Старденс минулих років, які є фіналістами та призерами багатьох міжнародних конкурсів і чемпіонатів зі спортивного бального танцю.
Атмосфера свята в АртБратиславі була очікувано творчою та вишуканою.

Вам также может понравиться

About the Author: admin

0 комментариев

  1. 470laureaxa-me:
    Ваш комментарий ожидает одобрения. Это его предварительный просмотр, комментарий станет видимым для всех после одобрения.

    И если вы действительно хотите выяснить, к чему снится, например, посещение казино, то понадобится вспомнить подробности грезы. Этот знак заменяет выпавшие на барабанах разнотипные изображения. Неудивительно, что играть в него будет интересно в первую очередь мужчинам, ведь это хороший способ отдохнуть и скоротать время после напряженного рабочего дня. У каждого игрока на этот счет свои вкусы и предпочтения. Они дополняют выпавшие комбинации и заменяют их однотипными изображениями. Разработчики компании Novomatic взяли за основу одного из слотов тематическое празднование в романтическом месте. Три и более таких символов разброса запускают пятнадцать бесплатных вращений с мультипликатором (выигрыши утраиваются). Выигрышная сумма умножается на коэффициент игры. мел бет Прогрессивного джек пота в видео слоте Venetian Carnival нет. Во сне грабили игровые автоматы.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *