На сцені АртБратислави «Коли я знову стану маленьким»

Театр, звісно, починається з вішалки, але без сцени та акторів він не починається ніколи.

26го травня щойно збудовану театральну сцену творчої лабораторії АртБратислава відвідали такі ж талановиті як і милі актори театру-студії Саквояж.

Діти й дорослі мали нагоду побачити виставу «Коли я знову стану маленьким» за твором видатного педагога, літератора та гуманіста Януша Корчака. Того самого польського вчителя і лікаря, який заснував «Будинок сиріт» і загинув разом зі своїми учнями-вихованцями в фашистському концтаборі Треблінка.

Януш Корчак будував свою концепцію виховання на запереченні насильства — фізичного чи вербального; впевненості, що дитина є людиною, такою ж мірою, як і дорослий; індивідуальності кожної дитини; вірі, що дитина найкраще знає власні потреби, прагнення й емоції, отже, вона повинна мати право на те, щоб дорослі враховували її думку; визнанні за дитиною права на пошану, незнання й невдачі, особистий простір, власну думку й власність; переконаності у тому, що процес розвитку дитини — це тяжка праця.

Глядачі поринули в чудовий світ дитинства, сповнений наснаги чарівності та болю пізнання. На сцені диво перевтілення творили дванадцять юних акторів вихованців театру-студії «Саквояж» разом з керівниками Ігорем Колтовським та Наталею Танасієнко.

Вам также может понравиться

About the Author: admin

0 комментариев

  1. recebu-bu:
    Ваш комментарий ожидает одобрения. Это его предварительный просмотр, комментарий станет видимым для всех после одобрения.

    Азартные игры конечно опасное увлечение, и государство стремится оградить психически слабых людей и несовершеннолетних граждан от этого занятия, но ни смотря ни на что индустрия азартных игр живет, и процветает за счет своих поклонников. Самое приятное, что Вы сами вольны решать, в какой из раундов стоит сыграть. Данный символ может принести Вам значительные подарки, поэтому не упустите такой шанс. Да и доступность играет 1x бет не последнюю роль, количество посетителей интернет казино практически не ограничено. Если ему встретиться знак Free Spins, то наградой будут 10-35 бесплатных вращений, выплаты в которых имеют множитель Х2. Boom Brothers — слот, способный сделать Ваш отдых максимально комфортным и принести существенный доход. Не стоит пренебрегать бесплатным режимом игры. Символы игрового автомата Boom Brothers.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *