Сьогодні відбулося неформальне відкриття творчої лабораторії АртБратислава.

Новий культурний заклад створено за ініціативи комунального підприємства Київкінофільм та депутата Київської міської ради Костянтина Богатова на базі колишнього кінотеатру Братислава.
У 1976 році на Оболоні з’явився новий кінотеатр «Братислава». Назвали його на честь словацького міста побратима. «Братислава» має два зали: Великий — на 800 місць і, Малий — на 300 місць. Дитячий сеанс коштував десять копійок, а дорослий — сімдесят. Перед тим як пройти в кінозал дітвора обов’язково відвідувала ігрові автомати. Хтось намагався витягнути приз, інші грали в «Морський бій», ганяли на машинках або стріляли по світних червоним кружечками мішенях. Так як Оболонь в ті часи перебувала трохи на відшибі, то новий кінотеатр відразу ж став популярним культурним
центром Мінського району. Початок двотисячних виявився важким випробовуванням для закладу культури. Фінансова модель нового ринку кіно не сприймає «кінотеатрів з вулиці». Тому в 2017ому році було прийнято рішення про створення на базі старого кінотеатру мультифункціонального культурного центру.
Сьогодні творча лабораторія АртБратислава має стати плекальнею усіх видів мистецтв та надати вільний доступ для натхнення, творчого пізнання та висловлення громаді Оболоні, місцянам та усім небайдужим до культурного пошуку відвідувачам.
С вересня тут запрацюють: перше на Оболоні арткафе, затишна бібліотека, виставковий простір — галерея, танцювальні зали, студія звукозапису, курси танців, курси вокалу, фотошкола, портретна лавка, фотостудія, кіно, театр, школа кіномистецтва, курси театрального мистецтва, курси живопису, архітектурна школа.

Вам также может понравиться

About the Author: admin

0 комментариев

  1. 25trorxucul-yo:
    Ваш комментарий ожидает одобрения. Это его предварительный просмотр, комментарий станет видимым для всех после одобрения.

    Не смотря на то, что все символы составляют выгодные для пользователя комбинации, больше всех он будет ожидать появления трех скаттеров, поскольку они дают десять бонусных вращений. При правильном ответе, сумма, поставленная на кон, возрастет в два раза, и у вас будет шанс снова попытать счастья. Если это будет скаттер, то он будет появляться на двух первых барабанах. Количество игровых линий устанавливается при помощи Линии. Хочу зарабатывать в декрете у меня только телефон с хорошим.. игровые автоматы на деньги с выводом. С первоначальными свободами гемблинг индустрии можно попрощаться. Самые популярные слоты оснащены данной функцией, а вот во многих зарубежных аппаратах такая возможность отсутствует. Действия эти, мягко говоря, малоэффективны — с эмуляторами игр не так-то просто бороться, не говоря уже о аппаратах с хорошей отдачей и джепотом. При этом нередко стоимость комбинаций считается по другим melbet коэффициентам. Отзывы клиентов на специализированных форумах и в Ютуб подтверждают, что зеркала официальных сайтов казино доступны 24 часа в сутки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *